Yanmaz Akustik Sünger

Yanmaz Akustik Sünger

Akustik Sünger , akustik ses izolasyonu, yankı yalıtım uygulamaları, ses problemleri çözümlerinde ve de ortamdan en üst akustik performans sağlamak amacıyla kullanılan mükemmel yanmaz ses kesici süngerler; ses kesici gürültü izolasyon malzemesidirler.

desi-kare-sünger

akustik sünger – desi-kare-sünger

Akustik sünger rengi geneldi siyahtır ve bu süngerler dört çeşit desende 100 x 100 santimetre boyutunda ürünlerdir. Klima kanallarında ve klima santrallerinde, yangın riski olan yerlerde ses ve ısı izolasyonu maksadıyla kullanılmaktadır. Akustik süngerlerin bir diğer özellikleri ise esnek ve kolay mate edilebilmeleri, uygun fiyatlı olmaları ve de uzun ömürlü olmalarıdır. Akustik süngerler yüksek ses emici özellikleriyle bilinmektedirler. 7 santimetre kalınlığa kadar üretilebilmektedirler. Siyah akustik süngerlerin yani sıra renkli seçenekleri olarak; melamin basotect, akustik köpük ve tekno touch süngerler de mevcuttur. Bu çeşitleriyle de mekanlarınıza yepyeni bir hava katacağa benziyorlar.

piramit-sünger

akustik – sünger -piramit-sünger

Bariyerli akustik sünger bondeks süngerleri arasında kullanılarak, akustik sünger ve akustik kumaş panellerle yapılan ses izolasyon uygulamalarından yüzde yüze varan ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Akustik süngerlerin, kurşun ve pvc bariyer gibi ürünlerle birlikte akustik düzenlemesi yapılır ise sesin akustik düzeninde ve gürültünün izole edilmesinde yüksek performans gösterirler.

Akustik Sünger Çeşitleri

Akustik Piramit Sünger ( Şekli piramiti andırır ve yüksek düzeyse ses kesim özelliği vardır. ), Akustik Yumurta Sünger ( Sponge Egg Foams / Şekli yumurtayı andırır ), Akustik Labirent Sünger ( Şekli labirenti andırır. ), Akustik Special Sünger ( Özel bir görünümde üretilmiştir. Üst düzey ses kesme ve yalıtım özelliğine sahiptir. ), Düz Akustik Sünger, Bariyerli Bondex Sünger, Tekno Touch Akustik Sünger.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir